GENERAL INFORMATION

Company Profile

DekorasyonShop sosyal ve sektörel bir platformdur, DekorasyonShop'ta sektörel bilgi,ürünler, projeler, fotoğraflar ve profesyonel kullanıcılar, sektörel bilgilendirme,haberler, ve şirket tanıtımlarını yapabiliyorlar,tasarım ve projelerini paylaşıyorlar sektörde yürütülen projeler ve kısa bir süre içinde uzman ekibimizle ve mutlu çalışanlar tarafından yaşamdan özenle seçilmiş kareleri,sevinçle

karşılayacağınızı biliyoruz,Türkiyede ve dekorasyonda yeni bir yol denedik ve sizinde desteğiniz ile başarılı olacağımıza inanıyoruz; Çünkü; Hayallerinizdeki eve giden yol dekorasyonShop 'tan geçiyor.

Hayalinizdeki evi oluşturmak için iç mimarlardan ve tasarımcılardan fikir almaya ne dersiniz? DekorasyonShop'un kullanıcılarının çoğu sektörde bilgi sahibi profesyoneller onlardan yaptıkları işleri takip ederek mesaj ve yorumlar ile bilgi edine bilirsiniz,Bizler farklı tarzlarda mimari ve dekorasyon ürünlerinin en iyi ve özellikli olanlarını seçip bir araya getiriyoruz.

DekorasyonShop’ta bulunan tüm ürünler aracı olmadan ilk üreticiden ve tasarımcılardan temin edilebilir. Mağaza maliyetlerini ortadan kaldıran DekorasyonShop ile, %70'e varan indirimli fiyatlarla alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz.

read more

Establishment Date/Number of Staff

2006 / 11-25

Related Companies/Brands

dyo,knauff,bonuspan

Tax Administration/Tax Number

- / -

Banks Worked with

-

Certificates

-

Countries Exported To

-

Other Language Profiles

CONTACT INFORMATION

AddressPerpa Ticaret Merkezi A.Blok Kat.9 No:1306 Okmeydanı-İstanbul , TurkeyCountryTurkeyCityİstanbulPostal Code34384