SALTANAT OTO YEDEK PARCA ITHALAT VE IHRACAT

SALTANAT OTO YEDEK PARCA ITHALAT VE IHRACAT

Standard Member

GENERAL INFORMATION

Company Profile

Hakkımızda

Saltanatoto Otomotiv 2012 yılında iki genç girişimcinin sanayi ve satış tecrübelerini birleştirme kararı ile kurulmuştur. Ağırlıklı olarak Avrupa ve Ortadoğu da kullanılan Ticari Araçların markalarının (Mercedes Benz, MAN, Volvo, SCANIA, DAF, IVECO, Renault) yedek parçalarının yerli OEM ve OES ’e üretim yapabilenler başta olmak üzere, yine aynı kalitede üretim yapan üreticilere

ürettirdikleri ürünleri siz seçkin müşterilerimizin beğenilerine sunmaktayız. Gerek ürünlerin kalitesi, gerek teslimat ve sevkiyatta oluşan müşteri memnuniyetlerinden alınan sonuçlar doğrultusunda Saltanatoto hedeflerini büyüterek daha fazla ülkeye, daha farklı parçalarla hizmet verme kararı almıştır.

2014 yılına gelindiğinde bir ortak girişimciye daha kapılarını açan Saltanatoto hem ürün çeşitliliğini, hem de satışı hedeflenen ülke adedini çoğaltarak yoluna devam etmiştir.

Her biri kendi alanında ciddi başarılara imza atmış (Birçok firmanın üst düzey satış temsilcilikleri ve yöneticiliklerini yapmışlardır, özellikle uluslar arası birçok firma temsilcileri ile de ticaret hacimleri belirlemişlerdir) 3 girişimcinin deneyim ve başarılarından daha çok pay almak isteyen yeni müşterimizin de bu potansiyeli kaçırmamalarını diler, saygılarımızı sunarız.

read more

Establishment Date/Number of Staff

2011 / 1-5

Related Companies/Brands

Saltanat Spare Parts

Tax Administration/Tax Number

- / -

Banks Worked with

HALKBANK,

Certificates

İSO, TUV, TSE,

Other Language Profiles

CONTACT INFORMATION

AddressYazır Mahallesi Özbahar Sokak Baha İş Merkezi No:P/1 Konya / TurkeyCountryTurkeyCityKonyaPostal Code42060