GENERAL INFORMATION

Company Profile

fault detection device, brake tester, tachograph testing drum, rolling road, TeX, TeX turkey, brake testing equipment, diagnostic equipment, air conditioning, gas filling equipment, KONFORT 700, KONFORT 600, exhaust gas analysis, marine diagnostic equipment, farm machinery , motorcycle diagnostic equipment, carbon, clean, cummins, ford cargo, tachograph, carbon cleaning the intake cleaning, brake

test drum, TUV, mOByDic, knew, fates, computerized brake testing, brake testing equipment, tractors, fault detection, harvesters, marine motors, inboard Motors

Bünyemizde TEXA marka arıza tespit Cihazları’nın,MOBYDIC marka egzoz gaz analiz Cihazları’nın Ege ve Akdeniz bölge distribütörlükleri vardır.


Kendi imalatımız olan APEX fren test cihazları ile Ağır vasıta ve Hafif ticari gurup araçlara çözüm ortaklığı yapıyoruz.


Amacımız hep beraber gelişmek. Her gün gelişen teknolojiden yeni bir şeyler öğrenmek ve bu çalışmalarımızı sektöre aktararak sağlam bir alt yapı oluşturmak.


Günümüzün teknolojisi ve modern çalışma anlayışının bir araya getirilmesi ile kurulan firmamız her türlü Motorlu Araca hizmet verecek şekilde yapılandırılmıştır.

Araçlarınızın markası ve modeli ne olursa olsun sizlere her anlamda hizmet verebilecek alt yapıya sahip olan AFK Otomotiv, uzman kadrosuyla sizlerin hizmetindedir.


Araçlarınızın cihazlarımızın kullanıldığı servislere gelmesinden itibaren konusunda bilgili, eğitimli ve tecrübeli servis personeli aracınız ile ilgili gerekli tüm arıza tespit çalışmalarını ve ekspertizleri yaparak sizin için en ideal çözümü sunar.

read more

Categories

Establishment Date/Number of Staff

1948 / 0-5

Related Companies/Brands

TEXA.MOBYDİC.APEX

Tax Administration/Tax Number

- / -

Banks Worked with

-

Certificates

TSE, İSO 9001, CE

Countries Exported To

somali, ırak, iran, kıbrıs

Other Language Profiles

CONTACT INFORMATION

AddressAnadolu Caddesi No=639/A, TurkeyCountryTurkeyCityİzmirPostal Code35600