PDE MAKİNE TİC. LTD. ŞTİ.

PDE MAKİNE TİC. LTD. ŞTİ.

VIP
Platin Membership

GENERAL INFORMATION

Company Profile

Teknolojik gelişmelerle müşterilerin özel siparişlerine göre makineler tasarlıyor ve imalatını yapıyoruz. Standart makineler ya da üretim hatlarının otomasyonları için özel makineler imal etmekteyiz. Araştırma geliştirme makinelerimizi geliştirmemiz için ve müşterilerimize en iyi çözümü sunmamız için, şirketimizin önemli bir parçasıdır.
Mükemmel bir şekilde müşterilerimizin ürünlerimizden

beklentilerini ve ihtiyaçlarını anlıyoruz ve makinelerden daha fazla performans almalarını sağlıyoruz. Bu politika da yüksek bilgimizi ve müşterileri memnuniyetine verdiğimiz önemi göstermektedir. Geçmişte olduğu gibi, özel avantajlı tekliflerimizi göz önünde bulundurarak gelecekte de sizin için daha çok fırsat ve gelişimlerimiz olacak: Rekabetçi fiyatlarla yüksek kalite.
Ana Faaliyet Alanlarımız:
Endüstriyel Makineler
Metal İşleme Makineleri
Kimyasal Madde İşleme Tesisleri
Mühendislik Tasarımları & Otomasyon Sistemi Tasarımları: Şirketimiz müşteri talimatları ve ihtiyaçları doğrultusunda makine ve sistemleri tasarlar. Tasarım işleminden sonra, müşterimizle yapmış olduğumuz tasarımı masif bir model ve teknik bilgiler eşliğinde paylaşırız.
Araştırma ve Geliştirme: Şirketimiz, en iyi çözümleri müşterilerine sunarak, müşteri memnuniyetini ve müşteriye verilen önemi artırmayı amaçlar.
İmalat: Tasarımlar müşterilerimiz tarafından onaylandıktan sonra şirketimiz üretim hatlarının ve makinelerin imalatını gerçekleştirir. İmalatlarımızı depomuzda gerçekleştiriyoruz, ürün test sürecini gerçekleştirdikten sonra sizlere gönderiyoruz.

read more

Business Segment

Establishment Date/Number of Staff

2012 / 0-5

Related Companies/Brands

PDE, P&D

Tax Administration/Tax Number

Küçükyalı / 7230424711

Banks Worked with

-

Certificates

-

Countries Exported To

-

KEYWORDS

CONTACT INFORMATION

AddressZümrütevler Mah., Şebboy Sok., Sancak Apt. No : 6/4, Maltepe, İstanbul, TürkiyeCountryTurkeyCityİstanbulPostal Code-