IN 2 KAHVE GIDA SANAYI IC VE DIS TIC LTD. STI.

IN 2 KAHVE GIDA SANAYI IC VE DIS TIC LTD. STI.

Standard Member

GENERAL INFORMATION

Company Profile

ROZZO ESPRESSO


Rozzo Espresso, İn2Kahve'nin sıcak/soğuk içecek sektöründe, ürünlerinin satış ve dağıtımını yaptığı markasıdır. Bu markanın çatısı altında 2005 yılından beri İskandinav ülkeleri ağırlıklı olmak üzere asırlık geçmişleri olan firmaların gurme ürünlerini Türk tüketicisine ulaştırmaktadır.


Rozzo

Espresso, özenle seçip satış portföyüne eklediği ürünlerini İstanbul ve Ankara başta olmak üzere seçkin cafe, bar, restaurant, hotel gibi satış noktalarında tüketicisine ulaştırmaktadır.


Müşterilerine sunduğu eğitim ve destek konusundaki uzmanlığı Rozzo Espresso’nun sektörde elde ettiği ayrıcalıklı yerini korumasındaki en büyük faktördür.

Çalışma ekibinin tamamı sektörün ihtiyaçlarına ve beklentilerine, tecrübeleriyle hakim olan uzman kişilerden oluşmaktadır. Müşteri memnuniyetinin bir öncelik değil, devamlılık için bir gereklilik olduğunun bilinciyle müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya devam etmektedir.


Rozzo Espresso, ürün ve bilgi birikimini en uygun makine ekipmanıyla desteklemek amacıyla sektördeki konunun uzmanı olan firmalarla işbirliği içindedir.

Profesyonel satış ekibimiz ve temsil ettiğimiz köklü geçmişleriyle güven veren firmalarımızdan aldığımız tecrübe ve bilgi birikimini müşterilerimize aktarmamız, sektörde Rozzo Espresso markasını diğer firmalardan farklı bir noktaya taşımıştır.


Hedefimiz, ülkemizde giderek büyüyen gıda sektöründe yenilik ve farklılık sunarak zirvede yerini alan firmamızın, sürekli gelişerek kaliteden ödün vermeden büyümesini sağlamaktır.


tea, biscuits, coffee, cookies, rozzo espresso,

read more

Business Segment

Establishment Date/Number of Staff

2005 / 1-5

Related Companies/Brands

rozzo espresso

Tax Administration/Tax Number

- / -

Banks Worked with

-

Certificates

-

Other Language Profiles