TANKUT MAKINE SAN. VE TIC. LTD.STI.

TANKUT MAKINE SAN. VE TIC. LTD.STI.

Standard Member

GENERAL INFORMATION

Company Profile


TANKUT Makine Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi ortağı ve Genel Müdürü Tankut Paçacı, İşletme Fakültesi mezunu ve İşletme Yüksek Lisansı (MBA : Management Business Adminisration, USA ) yapmış, 2004 yılına kadar çeşitli sektörlerde yöneticilik görevinde bulunmuştur.


class="icerikyazi">2004 yılında PVC & Alüminyum profil işleme makineleri imalatı yapan başka bir firmada ortaklık yapmış ve 2011 yılında kendi firmasını kurmuştur.


TANKUT Makine San. Ve Tic. Ltd. Şti. firmasında, PVC & Alüminyum Profil İşleme makinelerinin üretimi yapılmaktadır.


Üretimlerimiz, başta Ortadoğu ülkeleri olmak üzere Balkanlar ve Kuzey Afrika’ ya ihraç edilmektedir. İhracatın, üretimimiz içindeki payı % 90 ‘ dır.


TANKUT Makine San. Ve Tic. Ltd. Şti. nin hedefi; Kaliteli, sorunsuz ve ekonomik makineler üreterek, yurt dışı piyasasında söz sahibi olmaktır.


Kalite, şiar’ ımızdır. Kaliteden ödün verilemez.


Vizyonumuz

Kendi branşımızda en iyisi olmaktır.


Misyonumuz

Müşteri memnuniyeti, satış sonrası kusursuz hizmet ve sorunsuz makine üretmekPVC, aluminum, aluminum, plastic, cutting, welding, milling machines, lathes, corner cleaning, milling, machine, machine export, plastic frames, pvc accessory, TANKUT Machinery

read more

Business Segment

Establishment Date/Number of Staff

- / 11-25

Related Companies/Brands

TANKUT Machinery

Tax Administration/Tax Number

- / -

Banks Worked with

garanti bank

Certificates

ce

Countries Exported To

Iran, Iraq, Syria, Tunisia, Morocco, Algeria, Egypt, Tajikistan, Uzbekistan, Kazakhstan, Azerbaijan, Belarus, Ukraine, Nigeria, Ghana, Kenya, Serbia, Bulgaria, Macedonia, Kosovo, Albania, Bosnia Herzegovina.

Other Language Profiles