SANDIKCILAR MAKINE SAN VE TIC.A.S.

SANDIKCILAR MAKINE SAN VE TIC.A.S.

Standard Member

GENERAL INFORMATION

Company Profile

1953 yılında Ali Özsandıkcı ve Oğulları adı ile kurulmuş olan şirketimizin ismi 1978 Sandıkçılar Makine Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi olarak kurumsallaştırılmıştır. Muhtelif CNC ve üniversal takım tezgahları satış ve servisi ile sektöründe lider olan firmamız Konya da Büsan organize sanayisindeki showroom binasında profesyonel ekibi ile hizmet vermektedir.

Sektörün lider firmalarının bayilikleri ve ithalat ürünleriyle, kaliteli ürünleri üstün hizmet anlayışıyla Türk sanayisine sunmaktayız. Talaşlı imalat ve metal işleme sektörü ilgili tüm takım tezgahlarını gerek showroom umuzda gerekse depolarımızda görmeniz mümkün olup elimizde bulunmayan tezgahları kısa zamanda temin edebilmekteyiz. Türkiye ve Konya sanayisinde pek çok ilke imza atmış olan Sandıkçılar Makine A.Ş., satışta ve satış sonrasında müşterilerin menfaatini gözeten ve sattığı malın her zaman arkasında olan satış anlayışıyla sektörde haklı bir yer edinmiştir.


press brakes, guillotine shears, cnc machining centers, eccentric presses, hydraulic presses, universal milling and lathe, laser plasma cutter, punch presses, bending machines and cylinder, sawing machines

read more

Business Segment

    -

Establishment Date/Number of Staff

1953 / 1-5

Related Companies/Brands

-

Tax Administration/Tax Number

- / -

Banks Worked with

-

Certificates

-

Other Language Profiles