NOYA CELIK INS. MAK. SAN. TIC. LTD. STI.

NOYA CELIK INS. MAK. SAN. TIC. LTD. STI.

Standard Member

GENERAL INFORMATION

Company Profile

Firmamız 2009 Yılında Onur ALTUĞ ve Mehmet PARALI ortaklığı ile faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana Yapısal Çelik Projeleri konusunda üstlenmiş olduğu işleri zamanında bitirmeyi başarmış, istikrarlı bir şekilde üretim hacmini her geçen gün arttırmıştır.

Özellikle yüksek katlı yapı projelerinde deneyim sahibi olan şirketimiz, sanayi tesisleri ve AVM projelerinde tasarım,

imalat, montaj ve sonrası hizmetlerde her zaman müşterisine çözümler sunarak SORUNUN DEĞİL, ÇÖZÜMÜN PARÇASI olmayı başarmıştır.

Şirketimiz yönetimin etkin liderliği ve uzman teknik kadronun öncülüğünde deneyimli personelleri ile müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde organize olmuş, İş Güvenliği yasalarına riayet ederek üretim ve montaj sırasında pratiklik yaratacak teknolojinin takipçisi olmuştur.

Our company was founded in 2009. Since its inception, the project has made many manufacturing and assembly. Our company has achieved a steady growth momentum with each passing day.

Our factory is located in the city of İzmir in Pınarbaşı district. Our factory has 2000 m2 of indoor space and 1500 m2 of open space. There are about effective management and expert engineers.
Our company is not always a problem, has been part of the solution.

Our company adopts also production, management, target technology, research and improvement elements in addition to adopting projects which are multi-disciplined group activities, easily directed and controlled as if they were first projects.

Our company tries to reach the quality to top level in subjects like design, process planning, production planning, corporation source planning, flexible production systems in every process of production.

read more

Business Segment

Establishment Date/Number of Staff

2010 / 26-50

Related Companies/Brands

-

Tax Administration/Tax Number

- / -

Banks Worked with

-

Certificates

ISO 9001,WPS-PQR,İSO 18001,SANAYİ SİCİL

Countries Exported To

-

Other Language Profiles

CONTACT INFORMATION

Address7086 sk. no:43 Pınarbaşı İzmirCountryTurkeyCityİzmirPostal Code-