EKINOKS CELIK METAL - ANT PASLANMAZ DEMIR CELIK

EKINOKS CELIK METAL - ANT PASLANMAZ DEMIR CELIK

Standard Member

GENERAL INFORMATION

Company Profile

Ekinoks Çelik Metal ve Ant Paslanmaz Firmalarımız 20 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren paslanmaz konusunda üretim yapan 3000 m2 kapalı üretim alanına ve 50 kişilik uzman kadroya sahip olan şirketimiz;

Otel Ekipmanları, Çöp Kovası Çeşitleri, Klozet Fırçası Çeşitleri, Banyo Aksesuarları,

Engelli Grubu Ürünleri, Hastane Ekipmanları, Paslanmaz Su giderleri ve İsteğe Bağlı Özel ürünler üzerine üretim yapmaktadır.

Üretimimizde son teknoloji makinalar kullanılmaktadır. Örnek olarak; Cnc otomat torna tezgâhları, Hidrolik Presler, Cnc Abkant büküm makinaları, Robot Argon kaynak cihazları, Otomatik Boru büküm Makinaları ve Plastik Enjeksiyon makinalarımız mevcuttur.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde paslanmaz sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Çanakçılar Seramik, E.C.A Valfsel ve Omega (SONİA) firmalarına da üretim yapmaktayız.

Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet ve zamanında teslim olmuştur.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Ekinoks Çelik Metal ve Ant Paslanmaz, sizlerin de isteği ve desteği ile bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.Saygılarımla,


Ali SÜZAN
Firma Yetkilisi

read more

Business Segment

Establishment Date/Number of Staff

- / 1-5

Related Companies/Brands

-

Tax Administration/Tax Number

- / -

Banks Worked with

-

Certificates

-

Other Language Profiles

CONTACT INFORMATION

AddressÇatalmeşe Mah. Saray Cad. No: 295 Çekmeköy / İstanbul, TurkeyCountryTurkeyCityİstanbulPostal Code-