Ekonomi Bakanlığı %80 Desteği ve KTO %10 Katkısı ile

E-Ticaret Sitelerine Üyelik Desteği

%90’ a çıkmıştır.


İhracatçılara Büyük Destek!

Desteklerden faydalanabilmek için;

  • KTO üyesi olmak gerekmektedir.
  • LTD. ya da A.Ş olmak gerekmektedir.
Güncel Paket Fiyatı:

10.620

Destek Kapsamı

Konya Ticaret Odası ile TurkishExporter,

ihracatçılarımız için el sıkıştı!

Turkishexporter.Net, 1997 yılında kurulan KOBİ Uluslararası Tanıtım A.Ş.'nin b2b e-ticaret markasıdır. 2005 yılından bu yana onbinlerce Türk ihracatçısına hizmet Turkishexporter.Net halen Türkiye'nin en büyük ihracat portalidir.

10 yıldan bu yana aralıksız T.C. Ekonomi Bakanlığı ön onay kriterlerini sağlamış tek Türk markası olan Turkishexporter.net aynı zamanda b2b (işletmeden işletmeye e ticaret) alanında en çok Türk şirketini indeksleyen portaldir.

24/11/2016 tarihli ve 29898 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan tebliğ, 21/02/2011 tarihli 27881 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan ‘Pazar Araştırması ve Pazara giriş desteği hakkında’ tebliğine uygun olarak Konya Ticaret Odası ile TurkishExporter.net arasında protokol imzalanmıştır.

Ekonomi Bakanlığı’nın katkılarıyla, KTO ve TURKISHEXPORTER.NET arasında yapılan anlaşma neticesinde;

KTO üyesi olan ve Türk Ticaret Kanunu Madde 124'te sayılan Anonim Şirket, Limited Şirket, Kollektif ve Komandit Şirketler ve üretici kooperatifleri bu destekten yararlanabilir.

% 95'a varan destek + indirimle aynı gün ve tüm seçenekleri ile erişebileceğiniz Turkishexporter.Net üyeliği için yapmanız gereken aşağı verilen KTO banka hesabına 550 TL. yatırmanızdır.

Hemen Başvur

İhracat / E-Ticaret Devlet Destekleri Başvuru Formu

Ad Soyad:

E-Posta:

Firma Adı:

Telefon: